Mitsubishi Ve Güneri Motors Tarihçesi

1870 yılında kurulan Mitsubishi, 1914 yılında üç elmas logosunu tescilledi.Devamında kendi arabasını üretmeye çabalayan marka 1917 yılında Mitsubishi'nin ilk otomobili Model A 1917 yılında üretildi.1937 yılında ilk 4x4 otomobil prototoipi olan PX33, askeri kullanım için hazırlandı. Devamlılık sağlayan Mitsubishi 1960 yılında Yer kaplamayan dört tekerlekli araçlar ve mini otomobiller piyasaya sürdü. "Mitsubishi 500" adlı yer kaplamayan 4 tekerlekli aracın ve mini araba "Minica" nın üretimine başladı. 1960'lar, Mitsubishi'nin uluslararası rallilerde yarışan ilk araçları olan Colt serisini piyasaya sürerek geleceğe dair vizyonunu geliştirmeye başladığı bir dönemdi. 1970 yılına gelindiğinde ise Motor sporları dünyasında da başarı kazanan "Lancer"ın gelişi bu dönemde olmuştur. Birinci kuşak "Lancer" kusursuz binek otomobil "Galant £" ve Mitsubishi'nin ilk FF aracı "Mirage" gibi araçlar piyasaya sürüldü. 1970'lerde sunduğu araçlarla üstün teknolojik kapasitesini dünyaya kanıtlamaya başlayan Mitsubishi Motors, Lancer Safari Rallisi'nde zafer kazandı.1980 yıllarında "Pajero" ve "Delica Wagon" tanıtıldı ve RV patlamasına yol açtı. Lüks bir binek otomobilinin konforuna sahip gerçek bir dört çeker off-road aracı olan "Pajero" piyasaya çıktı. 1980'lerde Mitsubishi Motors, giderek büyüyen pazara "Lancer" ve "Delica Wagon" gibi gelişmiş ürünler sundu.1990 yıllarında Zengin çeşitli bir araç dizisi oluşturuldu. Mini otomobil "Toppo", kaliteli binek otomobil "Diamante", spor otomobil "GTO", binek otomobil tipindeki RV "RVR" gibi araçlar piyasaya çıktı. 1990'larda, Mitsubishi Motors, farklılaşan piyasa ihityaçlarını karşılamak için çok sayıda benzersiz ürünü piyasaya sunuldu.2000 yıllarında Mitsubishi Motors, sürdürülebilir bir gelecek için kendini sürekli geliştiriyor. "i" serisi piyasaya sürüldü ve İyi Yasarım Büyük Ödülünü kazanan ilk mini otomobil oldu. "i" yi temel alan Mitsubishi Motors, 40 yıldan uzun süredir devam eden elektrikli araç geliştirme çalışmalarının meyvesi yeni nesil elektrikli araç "i-MiEV"i piyasaya çıkardı.
Mitsubishi Motors, otomotiv sektörünün önümüzdeki 100 yılının kapısını aralayacak bir öncü olarak, 2000'lerde de hızla gelişmeye devam ediyor.
Kendi bünyesi altında yetkili bayiler ve servisler bulunduran Mitsubishi Motors, Türkiye ‘de köklü ve sağlam bir hacime sahiptir. Bu hacimi oluşturan servisler arasında büyük pay sahibi olan Güneri Motors bu alana uzun yıllarını vermiştir. 1983 te kurulan ve 1990 yılından itibaren şuanda bulunduğu kendi tesisinde otomotiv sektöründe başarılı ve aktif rol oynamaktadır. 1995’ten bu yana Mitsubishi Motors Yetkili Servis garantisiyle aynı tesisinde ilerleyen servis teknoloji ve yöntemlerini her daim aktif kullanarak Türkiye ‘deki Mitsubishi Motors markasına çok büyük katkılar sağlamıştır. Mitsubishi Motors markasını ülkemizde ilerletmek, tanıtarak yaygınlaştırmak, piyasaya araçlarını sürmek ve de servis hizmetinin en iyisini yapmak amaçlarıyla görev almaktadır. Müşterilerine her daim kaliteyi ve hızlı hizmetin en iyisini sunmak anlamında öncülük sağlamış olan Güneri Motors bu alanda hizmetine uzun yıllardır Pendik bölgesinde devam etmektedir. Bu hizmetlerden memnun kalan müşteriler markaya ve firmaya devamlılık yaratmakta, yeni tavsiyelerde bulunmakta ve Mitsubishi Motors markasına katkı sağlamaktadır. Böylece de Mitsubishi Motors markası Türkiye’de sağlam temeller oluşturmaktadır.

Devamında, Güneri Motors hakkında daha fazla söylenebilecekleri şu şekilde sıralayabiliriz; Mitsubishi markalı her araç, size teslim edildiği andan itibaren Güneri Motors garantisi altındadır. Size hak ettiğiniz mükemmel hizmeti sunmaya hazır. Güncel teknik bilgilere sahip teknik uzmanları ve eğitimli servis çalışanları ile aracınızın bakım ve onarım işlemlerini gerektiği gibi yaparak aracınızı uzun yıllar güvenle ve keyifle kullanabilmenizi sağlayacaklardır.

Güneri Motors müşterilerine sunduğu hizmetler sıralayacak olursak, başarılarla dolu yetkili servis hizmetini, Mitsubishi Care ilgisi ile 7/24 yol yardım hizmetini, hasar-onarım hizmetini ve 2. El araç satış hizmeti olarak temel şekilde adlandırabiliriz.

Daha fazla bilgi ve gelişmelerden haberdar olmak isterseniz , www.gunerimotors.com.tr veya 02163970028 numaralı telefon ile her zaman iletişime geçmeniz yeterlidir.

Güneri Motors Adına Presiplerimiz

·   Müşterilerimiz, en değerli varlığımız ve varlık nedenimizdir.

·   Tüm davranış ve iş anlayışımıza yasalar ve evrensel etik değerler yön verir.

·   Çalışanlarımıza önem verir, onların sürekli gelişimlerine yatırım yaparız.

·   Yaratılan kaynakları en verimli şekilde yeni yatırımlara yönlendirir; ülkemiz ekonomisine güç katmaya çalışırız.

YARDIMA İHTİYACINIZ VAR MI?

Müşteri Destek : 0216 397 00 28