Yetkili Servis

     Güneri Motors olarak temel amacımız otomotiv ile ilgili tüm konularda fark oluşturmak. Siz değerli müşterilerimizi ailemizin bireyleri gibi görür, aracınızı emanetimiz kabul eder, aracınıza sizden daha fazla özeni göstererek tüm ihtiyaçlarınıza çözüm üretmek için çalışırız. Sizleri aramızda görmekten ve tesisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

     Araçlarınızın periyodik bakımlarının üreticinin belirlediği normlara uygun ve istenilen zaman aralıklarında düzenli olarak yapılması önem arz etmektedir. Güvenlik ve araç performansı başta olmak üzere aracın kullanım ömrünün artması, konforlu yolculuk gibi birçok fayda sağlamaktadır. Ayrıca aracınızın garanti kapsamında değerlendirilebilmesi için de periyodik bakımlarınızın istenilen zamanda ve eksiksiz yapılması gerekmekte olup müşteri sorumluluğundadır. 

    Tüm bakım ve onarım işlemlerinizde orijinal yedek parça kullanılmakta olup araçlarınızın üretim aşamasında kullanılan parçalarla aynıdır. Ayrıca yapılacak iş ve işlemlerin tümü eğitimli ve uzman teknisyenlerimiz tarafından Mitsubishi yetkili servis standartlarına uygun şekilde yapılmaktadır. Bu sayede gereksiz ek maliyetlerden kurtulursunuz ve aracınız ilk günkü değerini korur.

YARDIMA İHTİYACINIZ VAR MI?

Müşteri Destek : 0216 397 00 28