Hizmetlerimiz

Periyodik Bakım - Onarım 

   Mitsubishi Binek Yetkili Servisi olarak son derece profesyonel servis ekip ve teknisyenlerimiz , aracınızın performansına ve güvenli bir sürüş sağlamanıza yardımcı olurlar.

Hasar Servisi  

   Mitsubishi Hasar-Onarım olarak  sigorta işlemlerinizi takip eden deneyimli hasar danışmanları ile hasarınızdan korkmayın. Sizlerin zamanı bizler için çok değerlidir. 

2.El Araç Alım / Satım

   Yetkili Mitsubishi bayisi olarak Güneri Motors Otomotiv, değerinde 2. el araç alım ve satım yapmakla birlikte sizlere sıfır ayarında ve kalitesinde araç satışı hizmeti sunmaktadır. Ayrıca bünyesindeki araçların garantili şekilde ekspertizini bizzat sağlamaktadır.

Online Hizmetler

   Güneri Motors Otomotiv online hizmetler sayesinden randevunuzu internetten alır, servisiniz için tarihi kendiniz belirlersiniz. 

Vale Hizmeti

   Servisiniz için otomobilinizi valeyle istediğiniz yerden alır, işlemler bittiğinde istediğiniz adrese teslim ederiz.

Acil Yol Yardım

   Yaşadığınız bir arıza veya kaza durumunda sizlere yardım etmek üzere oluşturulmuş Mitsubishi Güneri Motors Otomotiv Acil Servis, 7 gün 24 saat sizlerin hizmetindedir. 

Oto Kuaför

   Mitsubishi Güneri Motors satış sonrası hizmetlerinden biri olan detaylı oto kuaför yıkama ile müşterilerinin araçları her servis işlemi sonrasında ilk günkü halini alıyor.

YARDIMA İHTİYACINIZ VAR MI?

Müşteri Destek : 0216 397 00 28